+420 603 553 746
Vyberte si z naší nabídky:


PÁJA CHABIČOVSKÝ

Více než 20 let účinkování pro dětské publikum při nejrůznějších kulturně-společenských událostech nejen v rámci celé ČR, ale i SK a více než 150 vystoupení/rok, odráží zkušenosti Pavla Chabičovského, jenž jsou znát z každoročně inovované show, jenž vždy s úsměvem na rtech a maximálně odpovědným a plným nasazením realizuje tento přirozeně také velmi žádaný dětský bavič se svým teamem.

- video na ukázku z adventní show v Jeseníku

- sestřih záběrů, kde jsou vidět emoce, aktivita publika i zpěv dětské, níže uvedené zpěvačky-sestřih z velmi časově rozsáhlé akce ovšem odráží i to, jak je po celou dobu držena pozornost publika…. - Smraďavka 2019

Pavel Chabičovský je autorem textů dětských písniček, jenž také jsou nedílnou součástí jeho programu, ve kterém vždy rozesmáté dětské publikum také potěší Pájovi hosté, jenž mohou být i z pohádkové říše a jejich množství a role se odvíjí od zvolené produkce a tipu show. Všechny níže uvedené varianty obsahují zábavné mluvené slovo, tajemno, mnoho legrace, hudby a překvapivých momentů…

                                                            

HLAVNÍ SHOW je doslova napěchovaný mix všeho, jenž si dětské publikum může jen přát: zkušený dětský bavič v tandemu s Gábinkou Bublinkou je doplňován vstupy oblíbené zpěvačky vlastních písniček pro děti Kateřiny Kačule Pokorné, při všem asistuje zkušená animátorka Síma Pokorná a nechybí ani hosté z pohádek, kouzlíčka, či dle počasí a dohody s pořadatelem bublinková show, jenž v případě delších produkcí (nad 2 hod.) přirozeně je včetně bublinkové párty-množství bublin zajišťují i 2 výkonné chrliče bublin… (tato show se jezdí v provedení pódiovém v rozsahu 60 min. pro sedící diváky, 80 min. pro stojící publikum, lze soutěžemi roztáhnout i na 120 min., v případě karnevalů, dětských dnů a podobných animačních programů lze roztáhnout i na 3 hod.-dle publika s možnou přestávkou a živě zpívané písničky mohou být doplněny o tanec na reprodukovanou hudbu-mix největších hitů z animačních programů).

V této hlavní show zazní například tyto písničky Kateřiny Kačule Pokorné:

Disneyland 

Strašidýlka 

Úklidová četa 

Balónek 

Zimní nadílka 

Naše Vánoce

Směska známých písniček pro děti 

Od roku 2020 program oživuje například i taková bublinková show Gábinky Bublinky:

- sestřih - bublinková show Smraďavka 2019

Většinu produkcí Páji Chabičovského v roce 2020 oživují jako hosté pohádkové postavičky Šmoula Mrzout a Šmoulinka, kam se jede opakovaně v tomto roce, nebo v případě rozsáhlejších produkcí (delších než 3 hod.) jsou v záloze i Gargamel a Taťka Šmoula.

V minulosti používané kostýmy pohádkových postaviček jako například Medvídek Pů, Tygřík, Shrek, Mimoň, Mickey Mouse, Minnie, Olaf…, dle mimořádné dohody lze také do show Páji Chabičovského zakomponovat, ovšem nyní primárně jsou určeny pro individuální využití-zápůjčky, nebo například pro realizaci tzv. pohádkových lesů, jenž můžeme jen doporučit….

Bližší popis a nabídku pro realizaci pohádkových lesů, či podrobnější informace ke zde zmiňovaným kolegům Páji Chabičovského, jenž tvoří skutečně sehraný team a ve výše uvedené show mají svou zásadní roli, tak najdete v našem katalogu a můžete jejich produkci objednávat i samostatně. Ovšem jen při objednání HLAVNÍ SHOW Páji Chabičovského tyto jednotlivé účinkující můžete mít v rámci níže uvedené ceny, tedy za bezkonkurenčních podmínek. Tedy dá se říct, že za cenu cca dvou účinkujících, tak máte v jednom balíčku všech 5 výše uvedených skvělých ve své oblasti unikátních umělců.

 

MINI BABY DISCO je cenově dostupnější varianta produkce Páji Chabičovského, je vhodná na akce, kde je taneční publikum. Zatím, co shora popisovaný hlavní program je reprodukovanou hudbou minimálně a spíše mimořádně poznamenaný, jak už i název této produkce napovídá, je to odraz letitých  DJských zkušeností dětského baviče s minimem živého zpěvu. Ovšem i tuto produkci můžeme jen doporučit-víte-li, že Vaši hosté rádi tancují, jelikož v tomto případě krom vlastní tvorby Páji Chabičovského dostanou i jedinečný mix těch největších hitů tuzemských, ale i světových animačních show. Většinou tento program jezdí Pája Chabičovský v doprovodu jedné, či dvou dalších zkušených animátorek, kouzelník, bublinková show, dětská zpěvačka a další vystoupení z naší nabídky-katalogu může být oživením, ale je třeba přiobjednat individuálně. (jezdí se od 45 minut-jen tanec až po 3 hod.-to se soutěžemi, hosty z pohádek, dle publika, s možností přestávek)

- sestřih - karnevaly 

Tedy dá se říct, že pořadatel při objednání s ohledem na mu známé souvislosti, jako jsou jeho hosté, finance a podobně, tak může si nyní zvolit variantu spíše divadelní a velké show, nebo komornější taneční, ale vychytanou diskošku se soutěžemi… Ovšem nutno dodat, že programy jsou pravidelně inovovány. Právě díky pravidelnému obměňování zábavného mluveného slova, soutěží, kouzlíček, písniček…, tak show dětského baviče Páji Chabičovského je opakovaně-tradičně nedílnou součástí mnoha akcí již po mnoho let a to je také pozitivně znát i na neustále rostoucí návštěvnosti.

Oba základní výše popsané programy jistě dle typu a rozsahu akce lze i individuálně i tématicky přizpůsobit pořadateli, či období, jako například Velikonoce, Halloween, či Advent… Ústřední myšlenky a motivy obou show, stejně jako kostýmy umělců či případné dekorace, lze tedy měnit a to i dle nestandardních požadavků pořadatel.

 

ČERTOVSKÁ SHOW - program pro adventní čas

                                                            

-       Jde o prakticky standardní variantu jedné z výše uvedených show, ovšem hlavním tématem jsou čerti a vše s tímto pohádkovým fenoménem spojené, přirozeně kostýmy účinkujících jsou tématické, ovšem příchod Mikuláše, který doporučujeme směrovat na konec tohoto programu, tak není nutností a tak program bez Mikulášské nadílky je vhodný pro všechny akce v čase Adventu, zejména rozsvěcení vánočních stromů, jarmarky... Mikulášskou nadílku je nutno konzultovat předem a to nejen kvůli případnému časovému rozsahu s ohledem na množství dětí, ale i odměňování.
-       Pro umocnění dojmů nechybí ani strašidelný Lucifer plivající oheň, kouř, ohnivé efekty…  (tyto efekty se vždy vyhodnocují s ohledem na věk dětí, prostor, požární čidla...).

- sestřih - adventní tour 2019 (live)
 

VODNICKÁ SHOW

- video na ukázku z netradiční akce - křest vláčku, bez elektřiny

-       některá z výše popsaných základních show vychází ze základních motivů vodní říše, kostýmy umělců, dekorace a ústřední myšlenky tohoto programu jsou také takto laděny.
-       Využívají se "bublinkové efekty" a finální výsledek působí mnohem emotivněji.

 

HALLOWEENSKÁ PÁRTY                                                                                                

-       Halloween je v našich končinách poměrně mladý svátek a mladí lidé a především děti si ovšem tuto, u nás novou tradici, velmi oblíbily, dá se říct, že se děti mnohem raději v den tohoto svátku oblékají do masek nejrůznějších strašáků, než tomu bývá zvykem třeba i v době typických karnevalů.
-       Programem, který již byl výše popsán, tedy provázejí "duchové".
-       Jako dekorace nechybí dýně a dýňoví strašáci, které si děti samy mohou vydlabat (ten nejkrásnější a nejzajímavější dýňový strašák přece nemůže být neoceněn – dýňové dílničky a ceny si zajišťuje pořadatel, či je možno přiobjednat).

 

VELIKONOČNÍ SKOTAČENÍ

-       Stále více je období Velikonoc žádaným obdobím pro pořadatele, protože jde o jedno z nejpozitivnější období kalendářního roku a to se také odráží na návštěvnosti a aktivitě rodičů i dětí. Jelikož tým Pavla Chabičovského na poptávku reaguje navléknutím celé show do velikonočních a jarních motivů, tak i v tomto období se se svým týmem téměř nezastaví. Během programu se otevírají témata probouzející se přírody, kvetoucí květiny, rodící se mláďátka, nechybí ani pro Velikonoce tolik typické zaječí uši a další jarní vychytávky kostýmů.

 

ČLOVĚČE, NEZLOB SE!!!

                                   

-       Známá stolní hra ve zcela jiném provedení se doslova dostala do naprosto jiných rozměrů.
-       Maličko poupravená pravidla i hrací plán umožňují, aby se v průběhu poměrně krátké doby mohlo vystřídat co nejvíce hráčů.
-       Nepochybnou výhodou téhle hry je, že se u ní skvěle pobaví jedno či nespočetně mnoho dětí, ale i dospělých, takže tato hra není určená jen pro děti.
-       V případě větších dětských akcí doporučujeme, aby tato hra byla brána spíše jako doplněk třeba i některého z výše uvedených programů, je vhodná do míst, kde není prostor pro velkou dětskou párty, kde toto je jakýsi doprovodný program, který má například upozornit na prodejní místo…. Ostatně podpora prezentace firem formou takovéto hry, jenž s návštěvníky například veletržního stánku realizuje osobně nejedna známá osobnost, tak je velmi příjemným, originálním, imagovým... oživením, přičemž s ohledem na prostor jde o naprosto nenáročnou aktivitu. V tomto případě tento typ produkce je nenáročný i na odměny případných soutěžících či v jistém ohledu i na standardní technické podmínky.

Rovněž není problém realizovat i programy na klíč. Například v r. 2006 se jela šňůra akcí v duchu oslav padesátých narozenin Müllerova Krtečka, či pro pražské hračkářství Sparkys byl realizován program podporující prodej vláčkodráhy, kde účinkující jeli jako dobrý a špatný vir.

Přibližně od roku 2017 show dětského baviče Pavla Chabičovského je typická i aktivním zapojením rodičů a zcela novými, především na ekologická témata zaměřenými prvky a soutěžemi.

Aktuálně jsou programy individuálně oživovány opět dětskými asistenty, od cca 6 let, aby byli publiku bližší a tak například tancující dav dle malinkaté holčičky je dalším velmi zajímavým a emotivním možným prvkem, jenž na Vaší akci může proběhnout….

Některou z výše specifikovaných produkcí pro děti doporučujeme doplnit například o malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balónky plněné héliem, skákací atrakce, simulátory, ale i jiné exhibice či hudební produkce dle naší nabídky. Připomínáme, že také kvůli ochraně před deštěm a sluncem je nyní možno u nás objednávat i párty stany s pivními sety….

 

- cena za HLAVNÍ SHOW v plné parádě je stanovena ve výši 9.900,-Kč, za levnější alternativu MINI BABY DISCO 6.500,-Kč (v případě produkcí delších než 2 hod., s ohledem na výše uvedené, za každou započatou hodinu + 1.000,-Kč, vždy se počítá čistý čas účinkování, nikoli čas před začátkem vystoupení a po….)

- výše uvedené základní ceny produkce zahrnují vše dle výše uvedeného, včetně dvou pohádkových hostů, za každou další postavičku v kostýmu je účtováno 800,-Kč-1.500,-Kč dle tipu a rozsahu akce

- cena zahrnuje základní vlastní světelnou a zvukovou techniku (v případě hlavní show preferujeme, když účinkující jedou na vlastní zvuk a světla, či světla minimálně nutno konzultovat se zvukařem, jelikož ke každé písničce v této show je udělaná světelná scéna, v létě se světelnými efekty jezdí minimálně…)

- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 6,-Kč/km z Uh. Hradiště a zpět

- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…


DJ KAREL HEJL

DJ Karel Hejl je vhodný především pro nevšední, profesionální dětskou diskotéku. Jde o zkušeného dětského diskžokeje a moderátora, který vždy jezdí s asistentkou, která krom asistování při soutěžích, tak je dětskému publiku vždy žádanou a skvělou inspirací právě k taneční aktivitě. Program obsahuje zábavné mluvené slovo, mnoho muziky, asistentku, zdravý pohyb, soutěže....

           

Účinkující při produkci může mít na sobě kostým-Vinetou, který je velmi kvalitně zpracovaný, doslova jde o věrnou kopii dle známého filmového zpracování a tak tento účinkující v tomto kostýmu je naprosto ideálním řešením i pro akce indiánsky laděné. V záloze má celou řadu dalších kostýmů, může být například jako kovboj, kardinál, král, Santa Klaus…

Po domluvě je rovněž možnost využití kostýmu Medvídka Haribo, do kterého je potřeba dodat figuranta, ovšem pořadatel musí splnit určité podmínky, např. nakoupit odměny od Hariba…, dle pokynů od účinkujícího...

V adventním čase p. Hejl jezdí jistě nejen hudebně orientován na dané období, ale i svůj kostým na vyžádání může mít čertovský a jeho doprovod se dle dohody může změnit na anděly. Na vyžádání lze dodat také kostým Mikuláše, do kterého doporučujeme dodat figuranta blízkého dětem, aby mluvené slovo Mikuláše bylo konkrétní a úderné ke každému z dětí, či za příplatek lze figuranta dodat.

Produkce je časově přizpůsobitelná, ideální délka je 2 hodiny přímé produkce. Po dohodě lze program pro děti prodloužit o večerní diskotéku pro dospělé.

Produkce Karla Hejla také může být doplněna o produkci Kateřiny Kačule Pokorné s jejím teamem  (odkazy níže) a  to za příplatek  již od 7 tis., případně produkce Karla Hejla může být doplněna o kouzelnické vystoupení, ale i o další produkce či doprovodné atrakce, jako je například malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balónky plněné héliem, ale i skákací hrady a simulátory…

Disneyland - https://www.youtube.com/watch?v=BbiQLKEclvY

Strašidýlka - https://www.youtube.com/watch?v=Apr5fcGnWXU

Úklidová četa - https://www.youtube.com/watch?v=jPBWLN20PRE

Balónek - https://www.youtube.com/watch?v=FzcZJYqLb8s

Zimní nadílka - https://www.youtube.com/watch?v=3yITQQX1x54&t=22s

Směska známých písniček pro děti - https://www.youtube.com/watch?v=5w6Y0ExUVtM

 

Karel Hejl disponuje slušnou zvukovou, ale i světelnou aparaturou.

- cena za standardní produkci je stanovena ve výši 5.500,-Kč

- poplatek za figuranta v pohádkové postavičce 1.500,Kč

- cena zahrnuje základní vlastní světelnou a zvukovou techniku

- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 6,-Kč/km z Brna a zpět

- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…


GABRIELA POKORNÁ

 

                                               

BUBLINKOVÁ SHOW / PÁRTY

N o v i n k o u   v naší nabídce je od roku 2019 a to samostatná produkce Gabriely Pokorné, jenž mimo moderování také vystupuje v rámci svých samostatných níže uvedených produkcí jako Gábinka Bublinka. 

Jistě, malé, velké, ale i super velké tradiční i netradiční bubliny Vás obklopí a nepochybně uchvátí a to v rámci všech tří níže specifikovaných variant vystoupení výše uvedené skutečně lidsky velmi příjemné a vždy pozitivní dětské bavičky a moderátorky s letitou praxí – má bohaté zkušenosti jak s moderováním při firemních akcích, festivalech, ale především jelikož ročně odjezdí více než 150 vystoupení se zaměřením na dětské publikum, tak i proto je pořadatelskou sázkou na jistotu – že je kultivovaná, vymluvená, akční, pružná, zkušená…

Gábinka Bublinka - Smraďavka 2019

Níže uvedené tři varianty produkce nejsou automaticky realizovány s moderováním městských slavností, či jiných kulturně společenských akcí a tak je třeba je objednávat samostatně. Tyto produkce jsou vhodné všude tam, kde je dětské publikum….

1.       BUBLINKOVÁ SHOW
-         Gábinka Bublinka v rámci své cca 10 min. dlouhé show skutečně strhne nejen dětské publikum, ale i přítomné dospěláky. Ukáže publiku nejen nejrůznější druhy bublinek a bublin, ale inspiruje přítomné, jak si s bublinkami lze pohrávat, doslova jak s nimi lze si hrát, tančit a kouzlit… Emotivnost celých cca 10 min. umocňuje podmanivá, ale i k aktivitě publika burcující, celou choreografii vystoupení dokreslující hudba.
-          Při produkci jeden z dětských hostů je uzavřen do bubliny.
-          Tato produkce je vždy realizována s ohledem na povětrnostní vlivy – tedy účinkující se v případě větší větrné aktivity přizpůsobuje, ovšem skutečně nejlepší pro tuto show je absolutní bezvětří…
-          Produkce vrcholí za podpory dvou výkonných chrličů bublin, které lze po vystoupení nechat zapnuty dle dohody s pořadatelem, aby se děti ještě více vyřádily…
-          V případě prodloužení produkce dle předchozího bodu Gábinka Bublinka může dětem tvarovat balónky – jak přímo na pódiu, tak déle i mimo něj… to dle tipu akce…

2.       ANIMAČNÍ PROGRAM NA SOUKROMÉ-MENŠÍ RODINNÉ AKCE…
-          Je skutečně exclusivním oživení dětských narozenim, oslav, svateb, prostě soukromých akcí za super podmínek…
-          Tento tip produkce se jezdí v doprovodu minimálně 1-2 dalších animátorek, aby vše mělo spád…, to dle tipu akce…

-          Takto na Vaši akci lze pod taktovkou zkušených profesionálů pro dětské publikum realizovat dětské soutěže a tanečky dle dispozic dětí, za kterými v průběhu animačního programu zavítá dohodnutá oblíbená pohádková postavička, která si také ráda s dětmi zatancuje, může však také přinést dětem pořadatelem dodané občerstvení, pitíčko, ale i slavnostně například oslavenci předat dort či jiné….
-          Součástí takového animačního programu může být i bublinková show, to dle dohody, jistě, dle situace Gábinka Bublinka s dětmi zpívá i kouzlí…
-          Délka takového animačního programu je cca 1,5 – 2,5 hod.
-          Produkci lze dle níže uvedeného oživit…

3.       SHOW S DĚTSKÝM BAVIČEM PÁJOU CHABIČOVSKÝM
-          Je standardní velká-plnohodnotná show s dětským bavičem Pájou Chabičovským, dětskou zpěvačkou Kateřinou Kačulí Pokornou-která dětem zpívá vlastní-nové písničky pro děti, ale i známé a časem ověřené například písničky z pohádek, nechybí ani zkušená animátorka Síma, součástí show je vždy buď kouzelnické vystoupení, nebo bublinková show Gábinky Bublinky nebo obojí… Vždy součástí tohoto programu jsou dva hosté z pohádek… Tato produkce se jezdí i s profesionálními světly a další parádou…
-          Délka produkce a jiné podrobnosti jsou uvedeny přímo u popisu k této show….
-          Tento tip produkce je skutečně však imagový, jezdí se cca v 5 účinkujících a to po celé ČR i SK – především po větších akcích pro veřejnost….

Doporučujeme produkce pro děti oživit i doplňkovými službami-malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balonky plněné heliem, tvarovací balonky, skákací hrady...

Gábinka Bublinka disponuje vlastní zvukovou technikou – pro zvučení komornějších akcí, jenž realizuje, či jen moderuje, disponuje slušným vlastním bezdrátovým mikrofonem, na akcích většího charakteru vyžaduje jak bezdrátový, tak i záložní drátový mikrofon + 1 odposlech na pódiu – to například v případě realizovaných rozhovorů, kde je mnoho ruchu, aby rozuměla hostu-tomu s kým rozhovor realizuje… jestli využívá techniku vlastní, či cizí, tak  to nemá vliv na níže uvedené ceny, ale na čas pro přípravu ano, jelikož při použití vlastní techniky je čas na přípravu o hodinu delší.

Co se týká technických podmínek, tak stačí v blízkosti produkce připojení na el. 230V, vymezený prostor cca 3 x 5m a alespoň 3,5 m výška, zabezpečení-aby děti a jiní nemohli v průběhu například bublinkové show vnikat do prostoru účinkující, pro přípravu stačí 30-60min. před vystoupením a stejně tak po vystoupení. V případě festivalů, když se připraví například vedle pódia a zvukař účinkující kryje záda, tak stačí i 5 min. na přípravu … Samostatná, uzamykatelná šatna s možností vytápění je nutností… 

- cena za samostatné moderování je stanovena ve výši 3.000,-Kč
- cena soukromého animačního programu je 4.500,-Kč
- cena za hlavní show je 7.500,-Kč
- cena za malování na obličej, tvarování balonků a jiné je dle tipu a rozsahu akce
- cena zahrnuje základní vlastní světelnou a zvukovou techniku
- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 6,-Kč/km z Uh. Hradiště a zpět
- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…


JITULE A PÁJA

                                                                                           

Animační show pro děti se známou moderátorkou Jitkou Pospíšilovou a diskžokejem Pavlem Poláškem - vhodná na karnevaly, obecní a městské slavnosti, dětské dny, vítání prázdnin, vítání školního roku, pálení čarodějnic…

Hudebně-soutěžní show pod taktovkou zkušeného profesionálního diskžokeje tedy přirozeně musí obsahovat mazanou, profesionální, pravou dětskou diskotéku, díky moderování zkušenou animátorkou Jitkou známé, ale i neznámé soutěže jsou vždy naprosto individuálně realizovány s ohledem na dětské publikum, zejména s ohledem na věk, ale i další dispozice, přičemž vždy soutěže jsou pro děti atraktivním oživením dané akce. Dětská diskotéka a soutěže probíhají vždy v poměru dle publika a to tak, aby po celou dobu akce byla držena pozornost dětí a jejich aktivní zapojení. Jistě, do tance i soutěžení často bývají aktivně zapojeni i dospělí.

Tento pozitivních emocí plný program lze tématicky/obsahově přizpůsobit specifikům pořadatele a to nejen dle standardních období, jako jsou například adventní akce, kdy i kostýmy účinkujících jsou sladěny, ale také i naprosto individuálně, třeba jen co se týká mluveného slova, to s ohledem například na pořadatele-firmu….

Dětská diskotéka plná soutěží se doporučuje v rozsahu cca 2-4 hod. a to dle typu a rozsahu akce. Nedílnou součástí programu může být i dětská tanečnice a program může být doplněn o hosty z pohádek.  Akce po soumraku může být protažena o standardní diskotékovou produkci…

Produkce Pavla Poláška také může být doplněna o produkci Kateřiny Kačule Pokorné s jejím teamem  (odkazy níže) a  to za příplatek již od 7 tis., případně produkce Pavla Poláška může být doplněna o kouzelnické vystoupení, ale i o další produkce či doprovodné atrakce, jako je například malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balónky plněné héliem, ale i skákací hrady a simulátory…

Disneyland - https://www.youtube.com/watch?v=BbiQLKEclvY

Strašidýlka - https://www.youtube.com/watch?v=Apr5fcGnWXU

Úklidová četa - https://www.youtube.com/watch?v=jPBWLN20PRE

Balónek - https://www.youtube.com/watch?v=FzcZJYqLb8s

Zimní nadílka - https://www.youtube.com/watch?v=3yITQQX1x54&t=22s

Směska známých písniček pro děti - https://www.youtube.com/watch?v=5w6Y0ExUVtM

 

Výše uvedený účinkující-DJ má vlastní zvukovou, ale i světelnou aparaturu, což je výhodou i pro akce, které se protahují do noci...

- cena za standardní produkci je stanovena ve výši 5.500,-Kč

- příplatek za dětskou tanečnici 1.000,-Kč

- poplatek za figuranta v pohádkové postavičce 1.500,-Kč

- cena zahrnuje základní vlastní světelnou a zvukovou techniku

- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 6,-Kč/km z Přerova a zpět

- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…


MILAN KURA

Dětský bavič, zpěvák a moderátor s více než třicetiletou praxí - klasické dětské dny, karnevaly a podobně prakticky vždy proměňuje ve velmi veselé a skutečně pozitivních emocí plné mejdánky, jenž jsou skutečně vždy naprosto originálními zážitky nejen pro dětské publikum.

          

Mravenčí ukolébavka

Každý Milanem realizovaný animační program vždy obsahuje výběr nejznámějších a nejoblíbenějších dětských soutěží, od skákání v pytlích, přetahování provazem, až například po prolézání tunýlky a podobně, v Milanovém podání zazní ty nejznámější a nejoblíbenější písničky pro děti, ale i autorská tvorba, nebude chybět ani pořádná dětská diskotéka….

Jistě, pódiové produkce jsou bez soutěží, či reprodukované diskotéky a doporučená délka je do 60min. Klasické animační programy Milan jinak jezdí v délce dle typu a rozsahu akce, ovšem doporučujeme max. 3 hod. to s ohledem na pozornost dětí a to včetně možných přestávek dle potřeb publika.

Tématicky lze akce přizpůsobovat a dle dohody - Milan má možnost i nejrůznějších kostýmů. Akce Milana Kury mohou být za příplatek doplňovány například o figuranty v kostýmech pohádkových postaviček, takovíto figuranti s dětmi tancují, fotí se, asistují při soutěžích a to v délce cca do 3hod.

Produkce Milana Kury také může být doplněna o produkci Kateřiny Kačule Pokorné s jejím teamem (odkazy níže) a  to za příplatek 7 tis., případně produkce Milana Kury může být doplněna o kouzelnické vystoupení, ale i o další produkce či doprovodné atrakce, jako je například malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balónky plněné héliem, ale i skákací hrady a simulátory…. 

Disneyland - https://www.youtube.com/watch?v=BbiQLKEclvY

Strašidýlka - https://www.youtube.com/watch?v=Apr5fcGnWXU

Úklidová četa - https://www.youtube.com/watch?v=jPBWLN20PRE

Balónek - https://www.youtube.com/watch?v=FzcZJYqLb8s

Zimní nadílka - https://www.youtube.com/watch?v=3yITQQX1x54&t=22s

Směska známých písniček pro děti - https://www.youtube.com/watch?v=5w6Y0ExUVtM

Jelikož Milan Kura v minulosti realizoval i nespočet show pro dospělé publikum, tak může akci případně prodloužit a za příplatek realizovat i párty po soumraku. Milan krom dětských a vlastních písniček v repertoáru má i mnoho známých a populárních i rockových hitů. Krom jiné, Milan byl hostem i v Show Jana Krauze, ve snídani s novou a dalších tv pořadech….

Akce komornějšího rozsahu si tento umělec může sám slušnou technikou ozvučit a to v rámci níže uvedeného honoráře. Akce s návštěvností nad 400 lidí už doporučujeme, aby tomuto umělci byly zastřešeny profesionálním zvukařem – v tomto případě pro produkci Milana Kury je nezbytný alespoň 1 bezdrátový mikrofon + aktivní odposlech + na pódiu možnost připojení přes levý a pravý cannon + zvukař musí mít možnost přehrávání CD.

 

- cena za standardní produkci je stanovena ve výši 5.000,-Kč

- poplatek za figuranta v pohádkové postavičce 1.500,-Kč

- cena zahrnuje veškeré rekvizity, základní zvukovou aparaturu…

- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 6,-Kč/km z obce Jalubí a zpět

- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…


MISTR KUCHŤA

Účinkující, který má cca 15 let zkušeností a realizoval nespočet produkcí pro dětské publikum, se svým příjmením jmenuje Kuchař a speciálně pro dětské publikum si říká Mistr Kuchťa. Je zaměřený především na klasické animační programy, jaké probíhají v rámci karnevalů či dětských dnů. Ovšem od běžných animátorů se odlišuje naprosto individuálním přístupem ke každé akci, čímž prakticky vždy vytvoří jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru - mix zábavného mluveného slova, soutěží a tance je kombinován vždy podle složení a atmosféry publika. Jelikož jde o profesionálního diskžokeje, nejen že je taneční párty po všech stránkách vychytaná, ale akci pro děti lze po soumraku za příplatek prodloužit o párty pro dospělé - což je mnoha pořadateli často poptávané, přičemž ne všichni animátoři jsou tohoto schopni. Lze objednat mix největších tanečních hitů od 80. let až po současnost, 90. léta nebo i Československou párty s těmi největšími hity, které zná úplně každý.

            

Standardní délka produkce je doporučována v maximální délce 3 hod. pro děti, ale není problém ji roztáhnout. V případě roztáhnutí produkce jsou vhodné i občerstvovací přestávky, kdy dětské publikum čerpá energii, uvedený rozsah produkce je delší než u profesionálních dětských bavičů a krom toho, že se s tím dá ještě pracovat, tak je nutno uvést, že v čase není zahrnuto čekání na děti před zahájením produkce, kdy jen hraje reprodukovaná hudba.

Přesto, že tento účinkující jezdí po vystoupeních sám, je tím nejvhodnějším pro pořadatele, jenž poptávají skutečně mazanou dětskou diskotéku. Doporučujeme navíc tuto produkci doplnit o dětskou tanečnici, hosty z pohádek-figuranty v kostýmech oblíbených dětských postaviček jako například Mickey Mouse, Medvídek Pů, Tygřík, sněhulák Olaf, Mimoň nebo Shrek... (nutno rezervovat s předstihem, aby nebyli bloklí pro jinou akci). Tyto postavičky bývají velkým zpestřením každé dětské párty.

 

Produkce Radima Kuchaře také může být doplněna o produkci Kateřiny Kačule Pokorné s jejím teamem  (odkazy níže) a  to za příplatek již od 7 tis., případně produkce Radima Kuchaře může být doplněna o kouzelnické vystoupení, ale i o další produkce či doprovodné atrakce, jako je například malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balónky plněné héliem, ale i skákací hrady a simulátory…

Disneyland - https://www.youtube.com/watch?v=BbiQLKEclvY

Strašidýlka - https://www.youtube.com/watch?v=Apr5fcGnWXU

Úklidová četa - https://www.youtube.com/watch?v=jPBWLN20PRE

Balónek - https://www.youtube.com/watch?v=FzcZJYqLb8s

Zimní nadílka - https://www.youtube.com/watch?v=3yITQQX1x54&t=22s

Směska známých písniček pro děti - https://www.youtube.com/watch?v=5w6Y0ExUVtM

 

Výše uvedený účinkující má vlastní zvukovou, ale i světelnou aparaturu, což je výhodou i pro akce, které se protahují do noci...

- cena za standardní produkci je stanovena ve výši 5.500,-Kč

- příplatek za dětskou tanečnici či spolumoderátorku 1.000,-Kč

- poplatek za figuranta v pohádkové postavičce 1.500,-Kč

- cena zahrnuje základní vlastní světelnou a zvukovou techniku

- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 6,-Kč/km z Hranic na Moravě a zpět

- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…


ŠOUMEN

Umělec, který zajistí pro Vaše děti program plný zábavy, obsahující rozmanité soutěže, ale může obsahovat také např. školu tance... a navíc se mezi dětmi díky imitačním projevům hlasu tohoto umělce objeví například král z pohádky Princezna se zlatou hvězdou na čele, kuchař z Pyšné princezny, medvědi z pohádky Potkali se u Kolína, Ája a Maxipes Fík, a nebo třeba pan Srstka a jeho psí mazlíčci...

            

- program je plný různorodých činností od táborákových her po hry naučné a pohybové...

- délka programu doporučena cca 2 hod., do délky programu se nepočítá čas, kdy se hosté scházejí a hraje již decentně reprodukovaná hudba…

Jelikož jde o umělce, který vystupuje i jako špičkový hlasový imitátor, tak umělecká produkce i tímto jeho nadáním je tedy pozitivně poznamenána. Tento umělec vystupuje sám, a proto při realizaci více soutěžních stanovišť je nutná součinnost pořadatele. Za příplatek tento program může být doplněn o dalšího zkušeného animátora či pohádkové postavičky (Olaf, Mickey Mouse, Minnie, Shrek, Mimoň, Tygřík, Medvídek Pů).

Pozor, tento umělec může následný program ještě oživit samostatnými vstupy – 1.) hlasový imitátor, 2.) Elvis, 3.) zazpívá nejznámější světové hity – uvedené je za příplatek. Imitátorský vstup je dlouhý 15 min., Elvis 15 min., největší evergreeny cca 2 hod. Bližší informace k imitátorskému a Elvis vstupu na www.chabi.cz – Imitátorské show

Produkce Šoumena také může být doplněna o produkci Kateřiny Kačule Pokorné s jejím teamem  (odkazy níže) a  to za příplatek již od 7 tis., případně produkce Šoumena může být doplněna o kouzelnické vystoupení, ale i o další produkce či doprovodné atrakce, jako je například malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balónky plněné héliem, ale i skákací hrady a simulátory…

Disneyland - https://www.youtube.com/watch?v=BbiQLKEclvY

Strašidýlka - https://www.youtube.com/watch?v=Apr5fcGnWXU

Úklidová četa - https://www.youtube.com/watch?v=jPBWLN20PRE

Balónek - https://www.youtube.com/watch?v=FzcZJYqLb8s

Zimní nadílka - https://www.youtube.com/watch?v=3yITQQX1x54&t=22s

Směska známých písniček pro děti - https://www.youtube.com/watch?v=5w6Y0ExUVtM

 

- cena za standardní produkci je stanovena ve výši 5.500,-Kč

- příplatek za dalšího animátora 1.000,-Kč

- poplatek za figuranta v pohádkové postavičce 1.500,-Kč

- cena zahrnuje veškeré rekvizity, základní zvukovou aparaturu…

- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 8,-Kč/km z obce Květná a zpět

- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…