+420 603 553 746
SOUTĚŽE

ROZDÁVÁME DALŠÍ DÁREČKY ZDARMA VŠEM DĚTEM

!!!Jednoduchá pravidla soutěže, vyhrává každýI!!!

Stačí když na  FB: Kateřina Kačule Pokorná nasdílíte plakátek - Prázdninové úterky a čtvrtky na Smraďavce, pod obrázek napíšete do komentu "Jdeme si vyzvednout DÁREK ZDARMA na Smraďavku"  a dáte like FB stránce: Kateřina Kačule Pokorná,  tak si přímo na Smraďavce Vaše dítě může vyzvednout v některý z prázdninových úterků či čtvrtků jeden dárek dle vlastního výběru zdarma... (u skákacího hradu).

 


DÁREK PRO VAŠE DĚTI KE DNI DĚTÍ 

!!!Jednoduchá pravidla soutěže, vyhrává každýI!!!

Stačí když na  FB: Kateřina Kačule Pokorná nasdílíte plakátek - 1.6. Den dětí na Smraďavce, pod obrázek napíšete do komentu "Jdeme si vyzvednout dáreček na Smraďavku" a dáte like FB stránce: Kateřina Kačule Pokorná,  tak si přímo na akci - 1.6. na Smraďavce Vaše dítě může vyzvednout dárek dle vlastního výběru zdarma...

 

 


ZDARMA DÁREK PRO VAŠE DĚTI

!!!Jednoduchá pravidla soutěže, vyhrává každýI!!!

Stačí když na  FB: Kateřina Kačule Pokorná nasdílíte plakátek - 1. máj v Uherském Brodě, pod obrázek napíšete do komentu "Jdeme na akci pro děti do Uherského Brodu" a přijdete na tuto akci 1.5., tak si přímo na akci Vaše dítě může vyzvednout dárek dle vlastního výběru, na akci navíc pro všechny děti skákací hrad zdarma...

 


CHCETE NOVÉ CD KATEŘINY KAČULE POKORNÉ?

!!!JEDNODUCHÉ, jednou za měsíc nasdílíte klip nebo klipy Kateřiny Kačule Pokorné na své zdi, aby to nikdo nemusel hledat a pošlete daný, níže uvedený text a čekáte, je otázka času, kdy přijdete na řadu a budete vylosován/a – komu se však nechce čekat, navštivte náš e-shop, ovšem každý like Kačenku moooooc potěší a tak dííííík….!!! Pozor, tato soutěž probíhá naposledy v měsíci březnu 2019.

Stačí když dáte like její stránce Kateřina Kačule Pokorná, napíšete jí do zpráv či do komentu k soutěžnímu příspěvku, který, nebo které její klipy se Vám natolik líbí, že jste je nasdíleli na zdi svého facebooku a Kačule osobně na jedné ze svých akcí v každém měsíci tohoto roku veřejně vylosuje 3 z Vás, komu společnost CHABI production s.r.o. ZDARMA ZAŠLE její nové CD, které je plné nových písniček a jak název napovídá, tak je určeno přednostně „Pro děti“…

Videoklipy: Úklidová četaStrašidýlkaBalónek

Další klipy na: Youtube - Kateřina Pokorná

 


ZDARMA SKÁKACÍ HRAD PRO ŠKOLY A ŠKOLKY?

!!!Jak je to jednoduché, natočíte děti, jak pěkně tancují, nebo realizují choreografii na písničku Kateřiny Kačule Pokorné a získáte SKÁKACÍ HRAD ZDARMA NA VAŠI AKCI!!!

Jelikož víme, že školky a menší školy mají velmi omezené rozpočty a protože písničky Kateřiny Kačule Pokorné se Vám líbí a jsou také používány i při rozcvičkách, poslechu ve školkách a podobně, tak jsme se rozhodli, že v roce 2019 každá školka, či základní škola může od nás vyhrát skákací hrad, jenž zapůjčíme VČETNĚ DOPRAVY A PROŠKOLENÉ OBSLUHY a to ÚPLNĚ ZDARMA!!!

Protože jde o první soutěž na našich stránkách, tak vyhrávají VŠECHNY ŠKOLY A ŠKOLKY, které se do soutěže zapojí a do 1.5.2019 nám zašlou video, na kterém bude zachyceno, jak si děti v dané školce užívají některou z Kačuliných písniček – jak tancují, jaké mají vystoupení… Odměnu-skákací hrad pak dodáme dle dohodnutého termínu a tak si dané školy a školky mohou už od května oživit takto dětský den, rozloučení se školním rokem, vítání prázdnin, vítání léta, zahájení školního roku a jiné kulturní akce… (výhru bude možno čerpat do konce měsíce října 2019). Jako inspirace Vám mohou sloužit níže uvedené aktuální klipy, CD s písničkami pro děti lze objednávat i v našem e-shopu či zakoupit v obchodech s hudbou po celé ČR.

Videoklipy: Úklidová četaStrašidýlkaBalónek

Další klipy na: Youtube - Kateřina Pokorná

Více informací na FB: Kateřina Kačule Pokorná