+420 603 553 746
Vyberte si z naší nabídky:


PÁJA CHABIČOVSKÝ A GÁBINKA BUBLINKA

Písničky pro děti, za kterými stojí Pája Chabičovský ve spolupráci s jeho kolegy, jsou již běžnou součástí i produkcí mnoha dalších dětských bavičů, animátorů, diskžokejů, a tak zcela určitě v rámci každé, pozitivních emocí plné show pro děti přímo jejich autora přirozeně i tyto hity nesmí chybět (ukázky níže).

Všechny produkce Páji Chabičovského pro dětské publikum jsou právem součástí projektu BAMBINOparty.cz, jenž představuje dětmi, rodiči, ale i s ohledem na nejpřísnější kritéria nejnáročnějších pořadatel prověřené realizace právě pro děti. Ostatně více než 150 vystoupení/rok v rámci celé ČR, ale i SK, několik desetiletí zkušeností s nejrůznějšími typy kulturně-společenských událostí s nejrůznějším dětským publikem je bezesporu dostatečná garance profesionálních realizací všech každoročně inovovaných show, jenž vždy s úsměvem na rtech a maximálně odpovědným a plným nasazením realizuje tento velmi žádaný dětský bavič a to i s jeho teamem, jehož letitým základním kamenem je Gábinka Bublinka, která je již stálou a neodmyslitelnou součástí všech Pájou Chabičovským realizovaných show pro dětské publikum. Tato pohodářka se také aktivně podílí na tvorbě písniček pro děti.

Gábinka Bublinka jezdí po vystoupeních i se svými samostatnými produkcemi pro děti, více v našem katalogu přímo v informacích o ní, jen nutno dodat, že její lidský přístup a letité zkušenosti s moderováním a podobně také tuto, Gabrielu Pokornou s jejími i samostatnými produkcemi pro děti právem katapultovaly i do nabídky toho nejlepšího a prověřeného, a tak rovněž její sólové služby jsou také součástí BAMBINOparty.cz.                                                         

Pod taktovkou Páji a Gabči vždy rozesmáté dětské publikum také potěší i v daných show pohádkoví hosté. Tito v programu tedy běžní hosté většinou ze známých pohádek, jsou každoročně obměňováni. Pohádkové postavičky v programu Páji a Gabči často doplňuje i oblíbený kouzelník Martin, či populární zpěvačka dětských písniček Kateřina Kačule Pokorná… V případě volby show bez těchto dvou posledních zmiňovaných dětem kouzlíčka, ani živě zpívané písničky nejsou však odepřeny, jen toto dětskému publiku dopřejí v jiné formě právě Pája a Gábinka Bublinka, jenž také vždy, když to typ akce umožňuje, tak přimějí ke spontánnímu, aktivnímu zapojení i přítomné dospěláky, především rodiče…

Všechny níže uvedené varianty vystoupení poukazují jak na kouzlo jednotlivce, tak na sílu kolektivu, každoročně otevírají pro danou cílovou skupinu blízká, ale vždy nová-jiná témata a vždy obsahují zábavné mluvené slovo, tajemno, mnoho překvapivých momentů a hudby… Nutno podotknout, že kam Pája Chabičovský se svým teamem jezdí i opakovaně, tam se poctivě odvedená práce celého teamu příznivě odráží na návštěvnosti a tak například mnohé karnevaly už jezdí více než 20 let. Tedy produkce s tímto dětským bavičem je pořadatelskou sázkou na jistotu a to po všech stránkách…

Pestrost účinkujících, tedy množství hostů v konkrétním z níže uvedených programů se odvíjí od zvolené produkce-typu show a všechny tři níže uvedené varianty vystoupení se jezdí jak jako pódiové produkce (v níže uvedených základních maximálních časech), tak jako animační show, v rámci kterých je program prokládán soutěžemi s aktivním zapojením publika, což uvedené časy pro konkrétní produkce může až zdvojnásobit (to s ohledem na prostor a typ akce).

 

VYBERTE SI IDEÁLNÍ SHOW SE ZKUŠENÝMI PROFESIONÁLY A TO JAK DLE VAŠEHO ROZPOČTU, TAK DLE ZAMĚŘENÍ NA KONKRÉTNÍ CÍLOVOU SKUPINU DĚTÍ:

MAXI – vhodné nejen pro děti, ale i ostatní návštěvníky městských slavností a jiných prestižních událostí, imagové, pódiové provedení v délce 90 min., 5-7 účinkujících, cena již od 15.000,-Kč

-       Tato divácky velmi atraktivní show je doslova napěchovaný mix všeho co dětské publikum žádá, je vhodná na velká pódia… Zkušený dětský bavič v tandemu s Gábinkou Bublinkou je doplňován vstupy oblíbené zpěvačky především vlastních písniček pro děti - Kateřiny Kačule Pokorné, při všem ještě asistuje zkušená animátorka Síma Pokorná a nechybí ani kouzlíčka kouzelníka Martina, standardní hosté z pohádek, dle počasí a dohody s pořadatelem bublinková show (jenž v případě delších animačních show, cca nad 2 hod. přirozeně je včetně bublinkové párty - množství bublin zajišťují i 2 výkonné chrliče bublin, tedy pódiová produkce dle výše uvedeného případným zakomponováním soutěží se změní v imagovou animační show a tedy může být ještě doplněna o „mini disco“ – speciální DJ set obsahující to nejlepší z animačních show a aktuálních hitparádových žebříčků, v rámci které tedy pozornost publika může být držena až 3 hod.).

-       Vlastní tvorba, jenž je primárně určena pro vystoupení Kateřiny Kačule Pokorné, která také vystupuje pod kvalitu garantující značkou BAMBINOparty.cz a o které se dočtete více v naší nabídce:

STANDARD – pro děti školkové-max první stupeň ZŠ, cca 70 min., 3-4 účinkující, cena již od 7.000,-Kč

-       Tato show je vhodná na standardní akce pro děti, jako jsou například běžné karnevaly, dětské dny a podobně. Je to cenově dostupnější alternativa našlapané výše popsané MAXI SHOW. Výhodnější ceny pro pořadatele je dosaženo díky úspoře na obsazení účinkujících zejména co se týká kouzelníka, či dětské zpěvačky, proto rozsáhlejší nepódiové akce-klasické animační show v tomto režimu jsou více o speciální mini disco, tedy živý zpěv převažuje spíše hudba reprodukovaná, ale opět našlapaná tím nejlepším pro dětské publikum, zajisté, že nechybí pohádkové postavičky a vše, co k akcičkám Páji Chabičovského s jeho teamem patří…. Jako oživení také této produkce dle povětrnostních podmínek a dohody s pořadatelem Pájova parťačka může realizovat svou bublinkovou show v rámci daného honoráře…?

 

MINI – jen pro školkové děti, cca 60 min., 2-3 účinkující, cena již od 5.000,-Kč (jezdí se jen ve všední dny)

-       Tato show je nejlevnější varianta, určena výhradně pro školky. Byť úsporu financí pořadateli zajišťuje méně účinkujících, na poctivost jimi odvedené práce to vliv nemá. Také tato produkce je pro danou cílovou skupinu tím, jenž splní všechny představy a přání. Ani zde nechybí pohádkové postavičky a vše jenž garantuje pozitivní emoce nejmenších. V základním čase této produkce jsou dětem dopřány živě zpívané písničky, ale také pohádky, například na téma šetření vodou. V případě rozsáhlejších produkcí si děti užijí mini disco opět v podání zkušeného profesionála Páji, ale také dle dohody s pořadateli, či s ohledem na prostor a povětrnostní vlivy, tak také Gábinka Bublinka může realizovat například svou bublinkovou show, a to opět v rámci daného honoráře. Tedy opět jde doslova o hodně parády za minimální finance…. (bublinkovou show přímo ve školkách nutno zvážit s ohledem na interiér)

 

Pája a Gábinka Bublinka od roku 2017 nenásilnou formou s ohledem na věk dětí vždy své produkce prokládají i poukazováním na enviromentální témata. I případné mnohé soutěže jsou tedy také v duchu ekologie. Daná dvojice každoročně přichází i s novými, vlastními a naprosto originálními soutěžemi. Jistě časově rozsáhlejší produkce, nebo nejmenší děti si zaslouží i časem soutěže prověřené…

  • sestřih záběrů, kde jsou vidět emoce, aktivita publika, výsledky pravidelné spolupráce…, i zpěv dětské, níže uvedené zpěvačky-sestřih z velmi časově rozsáhlé letní akce, jenž navíc je realizována jen teamem Páji Chabičovského a to dvakrát týdně na jednom místě, což také svazuje ruce účinkujícím, ovšem i z toho je znát zkušenosti, jelikož od začátku do konce je držena pozornost dětí… - Smraďavka 2019

Výše uvedené programy jsou také tématicky, případně dekoračně i kostýmově přizpůsobovány období, jako například začátek a konec školního roku, Velikonoce, Halloween, či Advent… Ústřední myšlenky, dekorace i kostýmy show lze mimořádně i individuálně měnit, a to i dle nestandardních požadavků pořadatel. Co se týká realizací programů na klíč, tak například v r. 2006 Pája Chabičovský ještě s jeho bratrem jeli šňůru akcí v duchu oslav padesátých narozenin Müllerova Krtečka, či pro pražské hračkářství Sparkys byl jimi realizován program podporující prodej vláčkodráhy, kde účinkující jeli jako dobrý a špatný vir.

Nejčastěji realizované tématické produkce Páji Chabičovského s Gábinkou Bublinkou krom níže uvedeného jsou především akce v souvislosti s koncem školního roku – pasování předškoláčků a to i opravdovou šavlí… Ovšem níže uvedené je také standardním, tématickým pojetím výše popsaných show a tak můžeme jen doporučit:

 

ČERTOVSKÁ SHOW - program pro adventní čas                                                               

-       Přirozeně hlavním tématem jsou čerti a vše s tímto pohádkovým fenoménem a adventním časem spojené, kostýmy účinkujících jsou tématické, ovšem příchod Mikuláše, který doporučujeme směrovat na konec tohoto programu, tak není nutností a tak program bez Mikulášské nadílky je vhodný pro všechny akce v čase Adventu, zejména rozsvěcení vánočních stromů, jarmarky... Mikulášskou nadílku je nutno konzultovat předem a to nejen kvůli případnému časovému rozsahu s ohledem na množství dětí, ale i odměňování.
-       Pro umocnění dojmů součástí show může být (dle dohody a prostoru) a to strašidelný Lucifer plivající oheň, kouř, ohnivé efekty…  Tyto efekty se vždy vyhodnocují s ohledem na věk dětí, prostor, požární čidla, bezpečnost... (video ukázky jsou uvedeny výše)

 

VODNICKÁ SHOW

-       některá z výše popsaných základních show vychází ze základních motivů vodní říše, kostýmy umělců, dekorace a ústřední myšlenky tohoto programu jsou také takto laděny.
-       Využívají se "bublinkové efekty" a tak finální výsledek působí mnohem emotivněji. (bublinky nutno zvážit s ohledem na interiér)

 

HALLOWEENSKÁ PÁRTY                                                                                                

-       Halloween je v našich končinách poměrně mladý svátek a mladí lidé a především děti si ovšem tuto, u nás novou tradici, velmi oblíbily, dá se říct, že se děti mnohem raději v den tohoto svátku oblékají do masek nejrůznějších strašáků, než tomu bývá zvykem třeba i v době typických karnevalů, či čarodějnic.
-       Programem mohou provázet "duchové".
-       Jako dekorace nechybí dýně a dýňoví strašáci, které si děti samy mohou vydlabat a ten nejkrásnější a nejzajímavější dýňový strašák přece nemůže být neoceněn… (dýňové dílničky a ceny si zajišťuje pořadatel, či je možno přiobjednat).

 

VELIKONOČNÍ SKOTAČENÍ

-       Stále více je období Velikonoc žádaným obdobím pro pořadatele, protože jde o jedno z nejpozitivnější období kalendářního roku, a to se také odráží na návštěvnosti a aktivitě rodičů i dětí. Jelikož tým Páji Chabičovského na poptávku reaguje navléknutím celé show do velikonočních a jarních motivů, tak i v tomto období se se svým týmem téměř nezastaví. Během programu se otevírají témata probouzející se přírody, kvetoucí květiny, rodící se mláďátka, nechybí ani pro Velikonoce tolik typické zaječí uši a další jarní vychytávky kostýmů. (zejména na jarmarky můžeme jen doporučit)

 

ČLOVĚČE, NEZLOB SE!!!

                                             

-       Známá stolní hra ve zcela jiném provedení se doslova dostala do naprosto jiných rozměrů.
-       Maličko poupravená pravidla i hrací plán umožňují, aby se v průběhu poměrně krátké doby mohlo vystřídat co nejvíce hráčů.
-       Nepochybnou výhodou téhle hry je, že se u ní skvěle pobaví jedno či nespočetně mnoho dětí, ale i dospělých, takže tato hra není určená jen pro děti.
-       Doporučujeme, aby tato Pájou a Gábinkou moderovaná hra byla brána spíše jako doplněk třeba i některého z výše uvedených programů, je vhodná do míst, kde není prostor pro velkou dětskou párty, kde toto je jakýsi doprovodný program, který má například upozornit na prodejní místo…. Ostatně podpora prezentace firem formou takovéto hry, jenž s návštěvníky například veletržního stánku realizuje osobně nejedna známá osobnost, tak je velmi příjemným, originálním, imagovým... oživením, přičemž s ohledem na prostor jde o naprosto nenáročnou aktivitu. V tomto případě tento typ produkce je nenáročný i na odměny případných soutěžících či v jistém ohledu i na standardní technické podmínky. Jde o ideální oživení prezentací firem, nebo zabavení Vašich hostů, když se scházejí na Vaši akci…
           

Všechny produkce pro děti s ohledem na okolnosti také doporučujeme doplnit i o další doprovodné služby, jež již jsou součástí všech standardních produkcí akcí pro děti, například o tvořivé dílničky, malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balónky plněné héliem, skákací atrakce, simulátory, ale i jiné exhibice či hudební produkce dle naší nabídky. Připomínáme, že také kvůli ochraně před deštěm a sluncem je nyní možno u nás objednávat i párty stany s pivními sety….

- cena za show MAXI je 15.000,-Kč, za STANDARD je 7.000,-Kč, za MINI je 5.000,-Kč

- výše uvedené základní ceny produkce zahrnují vše dle výše uvedeného, včetně pohádkových hostů, za každou další postavičku v kostýmu je účtováno 800,-Kč-1.500,-Kč dle typu a rozsahu akce

- cena zahrnuje základní vlastní světelnou a zvukovou techniku (v případě hlavní show preferujeme, když účinkující jedou na vlastní zvuk a světla, či světla minimálně nutno konzultovat se zvukařem, jelikož ke každé písničce v této show je udělaná světelná scéna, v létě se světelnými efekty jezdí minimálně…)

- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 6,-Kč/km z Uh. Hradiště a zpět

- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…

                            

 


DJ KAREL HEJL

DJ Karel Hejl je vhodný především pro nevšední, profesionální dětskou diskotéku. Jde o zkušeného dětského diskžokeje a moderátora, který vždy jezdí s asistentkou, která krom asistování při soutěžích, tak je dětskému publiku vždy žádanou a skvělou inspirací právě k taneční aktivitě. Program obsahuje zábavné mluvené slovo, mnoho muziky, asistentku, zdravý pohyb, soutěže....

           

Účinkující při produkci může mít na sobě kostým-Vinetou, který je velmi kvalitně zpracovaný, doslova jde o věrnou kopii dle známého filmového zpracování, a tak tento účinkující v tomto kostýmu je naprosto ideálním řešením i pro akce indiánsky laděné. V záloze má celou řadu dalších kostýmů, může být například jako kovboj, kardinál, král, Santa Klaus…

Po domluvě je rovněž možnost využití kostýmu Medvídka Haribo, do kterého je potřeba dodat figuranta, ovšem pořadatel musí splnit určité podmínky, např. nakoupit odměny od Hariba…, dle pokynů od účinkujícího...

V adventním čase p. Hejl jezdí jistě nejen hudebně orientován na dané období, ale i svůj kostým na vyžádání může mít čertovský a jeho doprovod se dle dohody může změnit na anděly. Na vyžádání lze dodat také kostým Mikuláše, do kterého doporučujeme dodat figuranta blízkého dětem, aby mluvené slovo Mikuláše bylo konkrétní a úderné ke každému z dětí, či za příplatek lze figuranta dodat.

Produkce je časově přizpůsobitelná, ideální délka je 2 hodiny přímé produkce. Po dohodě lze program pro děti prodloužit o večerní diskotéku pro dospělé.

Produkce Karla Hejla také může být doplněna o produkci Kateřiny Kačule Pokorné s jejím teamem  (odkazy níže) a  to za příplatek  již od 7 tis., případně produkce Karla Hejla může být doplněna o kouzelnické vystoupení, ale i o další produkce či doprovodné atrakce, jako je například malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balónky plněné héliem, ale i skákací hrady a simulátory…

Karel Hejl disponuje slušnou zvukovou, ale i světelnou aparaturou.

- cena za standardní produkci je stanovena ve výši 6.000,-Kč

- poplatek za figuranta v pohádkové postavičce 1.500,Kč

- cena zahrnuje základní vlastní světelnou a zvukovou techniku

- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 6,-Kč/km z Brna a zpět

- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…


GABRIELA POKORNÁ

 

                                               

BUBLINKOVÁ SHOW / PÁRTY

N o v i n k o u   v naší nabídce je od roku 2019 a to samostatná produkce Gabriely Pokorné, jenž mimo moderování také vystupuje v rámci svých samostatných níže uvedených produkcí jako Gábinka Bublinka. 

Jistě, malé, velké, ale i super velké tradiční i netradiční bubliny Vás obklopí a nepochybně uchvátí a to v rámci všech tří níže specifikovaných variant vystoupení výše uvedené skutečně lidsky velmi příjemné a vždy pozitivní dětské bavičky a moderátorky s letitou praxí – má bohaté zkušenosti jak s moderováním při firemních akcích, festivalech, ale především jelikož ročně odjezdí více než 150 vystoupení se zaměřením na dětské publikum, tak i proto je pořadatelskou sázkou na jistotu – že je kultivovaná, vymluvená, akční, pružná, zkušená…

Gábinka Bublinka - Smraďavka 2019

Níže uvedené tři varianty produkce nejsou automaticky realizovány s moderováním městských slavností, či jiných kulturně společenských akcí a tak je třeba je objednávat samostatně. Tyto produkce jsou vhodné všude tam, kde je dětské publikum….

1.       BUBLINKOVÁ SHOW
-         Gábinka Bublinka v rámci své cca 10 min. dlouhé show skutečně strhne nejen dětské publikum, ale i přítomné dospěláky. Ukáže publiku nejen nejrůznější druhy bublinek a bublin, ale inspiruje přítomné, jak si s bublinkami lze pohrávat, doslova jak s nimi lze si hrát, tančit a kouzlit… Emotivnost celých cca 10 min. umocňuje podmanivá, ale i k aktivitě publika burcující, celou choreografii vystoupení dokreslující hudba.
-          Při produkci jeden z dětských hostů je uzavřen do bubliny.
-          Tato produkce je vždy realizována s ohledem na povětrnostní vlivy – tedy účinkující se v případě větší větrné aktivity přizpůsobuje, ovšem skutečně nejlepší pro tuto show je absolutní bezvětří…
-          Produkce vrcholí za podpory dvou výkonných chrličů bublin, které lze po vystoupení nechat zapnuty dle dohody s pořadatelem, aby se děti ještě více vyřádily…
-          V případě prodloužení produkce dle předchozího bodu Gábinka Bublinka může dětem tvarovat balónky – jak přímo na pódiu, tak déle i mimo něj… to dle tipu akce…

2.       ANIMAČNÍ PROGRAM NA SOUKROMÉ-MENŠÍ RODINNÉ AKCE…
-          Je skutečně exclusivním oživení dětských narozenim, oslav, svateb, prostě soukromých akcí za super podmínek…
-          Tento tip produkce se jezdí v doprovodu minimálně 1-2 dalších animátorek, aby vše mělo spád…, to dle tipu akce…

-          Takto na Vaši akci lze pod taktovkou zkušených profesionálů pro dětské publikum realizovat dětské soutěže a tanečky dle dispozic dětí, za kterými v průběhu animačního programu zavítá dohodnutá oblíbená pohádková postavička, která si také ráda s dětmi zatancuje, může však také přinést dětem pořadatelem dodané občerstvení, pitíčko, ale i slavnostně například oslavenci předat dort či jiné….
-          Součástí takového animačního programu může být i bublinková show, to dle dohody, jistě, dle situace Gábinka Bublinka s dětmi zpívá i kouzlí…
-          Délka takového animačního programu je cca 1,5 – 2,5 hod.
-          Produkci lze dle níže uvedeného oživit…

3.       SHOW S DĚTSKÝM BAVIČEM PÁJOU CHABIČOVSKÝM
-          Je standardní velká-plnohodnotná show s dětským bavičem Pájou Chabičovským, dětskou zpěvačkou Kateřinou Kačulí Pokornou-která dětem zpívá vlastní-nové písničky pro děti, ale i známé a časem ověřené například písničky z pohádek, nechybí ani zkušená animátorka Síma, součástí show je vždy buď kouzelnické vystoupení, nebo bublinková show Gábinky Bublinky nebo obojí… Vždy součástí tohoto programu jsou dva hosté z pohádek… Tato produkce se jezdí i s profesionálními světly a další parádou…
-          Délka produkce a jiné podrobnosti jsou uvedeny přímo u popisu k této show….
-          Tento tip produkce je skutečně však imagový, jezdí se cca v 5 účinkujících a to po celé ČR i SK – především po větších akcích pro veřejnost….

Doporučujeme produkce pro děti oživit i doplňkovými službami-malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balonky plněné heliem, tvarovací balonky, skákací hrady...

Gábinka Bublinka disponuje vlastní zvukovou technikou – pro zvučení komornějších akcí, jenž realizuje, či jen moderuje, disponuje slušným vlastním bezdrátovým mikrofonem, na akcích většího charakteru vyžaduje jak bezdrátový, tak i záložní drátový mikrofon + 1 odposlech na pódiu – to například v případě realizovaných rozhovorů, kde je mnoho ruchu, aby rozuměla hostu-tomu s kým rozhovor realizuje… jestli využívá techniku vlastní, či cizí, tak  to nemá vliv na níže uvedené ceny, ale na čas pro přípravu ano, jelikož při použití vlastní techniky je čas na přípravu o hodinu delší.

Co se týká technických podmínek, tak stačí v blízkosti produkce připojení na el. 230V, vymezený prostor cca 3 x 5m a alespoň 3,5 m výška, zabezpečení-aby děti a jiní nemohli v průběhu například bublinkové show vnikat do prostoru účinkující, pro přípravu stačí 30-60min. před vystoupením a stejně tak po vystoupení. V případě festivalů, když se připraví například vedle pódia a zvukař účinkující kryje záda, tak stačí i 5 min. na přípravu … Samostatná, uzamykatelná šatna s možností vytápění je nutností… 

- cena za samostatné moderování je stanovena ve výši 3.000,-Kč
- cena soukromého animačního programu je 4.500,-Kč
- cena za hlavní show je 7.500,-Kč
- cena za malování na obličej, tvarování balonků a jiné je dle tipu a rozsahu akce
- cena zahrnuje základní vlastní světelnou a zvukovou techniku
- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 6,-Kč/km z Uh. Hradiště a zpět
- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…


VESELUŠKA

                                                                                                      

Víla Veseluška přišla za dětmi sem na Zem z Kouzlenek, bájného světa, aby dětem zpívala, tančila, přinášela radost, pobavení a trošku i poučení. Veseluška má ráda chytrý humor, hrátky se slovy a radost ze života…

Veselušku děti sledují na YouTube: Veseluška, ale pozvete-li ji na Vaši městskou, či obecní slavnost, firemní, nebo jakýkoli event, tímto pódiovým vystoupením, do jehož se děti spontánně a aktivně pěvecky i pohybově rádi zapojí, tak nejmenšímu publiku určitě uděláte velkou radost. S Veseluškou totiž i na každé show vždy tančí dvě berušky Barušky, gymnastky, které předtančují a je s nimi velká legrace… Ovšem v případě produkcí pro školky, aby projekt byl cenově dostupnější, tak se jezdí v menším obsazení a s vlastní technikou.

Tento interaktivní, hudební projekt plný autorských písniček (jež Veseluška zpívá živě) vznikl v roce 2019. První klip vyšel v březnu 2020. V říjnu 2021 jste Veselušku mohli vidět v soutěži Československo má talent 2021, v prosinci 2021 natočila Veseluška svoje první CD „Kouzlenky“, kde najdete 14 písniček včetně jedné v angličtině a jedné logopedické písně. Na CD ve všech písničkách s Veseluškou zpívají malé Fčeličky, sbor ze Strážnice pod vedením Zdeňka Musila, který je autorem některých melodií, ovšem nutno podotknout, že autorkou většiny melodií a všech textů je právě Veseluška, která si také všechno sama režíruje…. V klipech s Veseluškou účinkují i další kamarádi, třeba herec Lukáš Příkazký, nebo dobrodruh s trabantem Marek Slobodník.

Tento jedinečný projekt pro děti - Veseluška a její pořad Kouzlenky, to je 50 minut nadupaných písničkami o všem, co děti opravdu zajímá…, při show děti přirozeně odpovídají na Veseluščiny otázky, hádanky… a nechybí ani rekvizity, které se hodí k jednotlivým písničkám.  

Krom výše uvedených školek tento projekt jezdí výhradně tam, kde mají zajištěno profesionální ozvučení, aby zvukaři bylo možno dát hudební podklady na flash discu, informace ohledně odposlechů, připojení vlastního bezdrátového portu a podobně, jsou uvedeny v technických podmínkách a ty jsou k dispozici na vyžádání….

Doporučujeme Veselušku pozvat i jako moderátorku jakéhokoli eventu, to i bez její show, ale pozváním profesionální moderátorky a její show lze za obě služby významně ušetřit.

- cena za standardní produkci je stanovena ve výši 11.500,-Kč

- cena za produkci pro školky je stanovena ve výši 6.500,-Kč

- cena za moderování eventů je stanovena ve výši 6.000,-Kč

- cena je bez ozvučení standardních akcí, pro školky je základní ozvučení v ceně

- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 6,-Kč/km ze Strážnice (okr. Hodonín) a zpět

- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu...


MILAN KURA

Dětský bavič, zpěvák a moderátor s více než třicetiletou praxí - klasické dětské dny, karnevaly a podobně prakticky vždy proměňuje ve velmi veselé a skutečně pozitivních emocí plné mejdánky, jenž jsou skutečně vždy naprosto originálními zážitky nejen pro dětské publikum.

          

Mravenčí ukolébavka

Každý Milanem realizovaný animační program vždy obsahuje výběr nejznámějších a nejoblíbenějších dětských soutěží, od skákání v pytlích, přetahování provazem, až například po prolézání tunýlky a podobně, v Milanovém podání zazní ty nejznámější a nejoblíbenější písničky pro děti, ale i autorská tvorba, nebude chybět ani pořádná dětská diskotéka….

Jistě, pódiové produkce jsou bez soutěží, či reprodukované diskotéky a doporučená délka je do 60min. Klasické animační programy Milan jinak jezdí v délce dle typu a rozsahu akce, ovšem doporučujeme max. 3 hod. to s ohledem na pozornost dětí a to včetně možných přestávek dle potřeb publika.

Tématicky lze akce přizpůsobovat a dle dohody - Milan má možnost i nejrůznějších kostýmů. Akce Milana Kury mohou být za příplatek doplňovány například o figuranty v kostýmech pohádkových postaviček, takovíto figuranti s dětmi tancují, fotí se, asistují při soutěžích a to v délce cca do 3hod.

Produkce Milana Kury také může být doplněna o produkci Kateřiny Kačule Pokorné s jejím teamem (odkazy níže) a  to za příplatek 7 tis., případně produkce Milana Kury může být doplněna o kouzelnické vystoupení, ale i o další produkce či doprovodné atrakce, jako je například malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balónky plněné héliem, ale i skákací hrady a simulátory…. 

Jelikož Milan Kura v minulosti realizoval i nespočet show pro dospělé publikum, tak může akci případně prodloužit a za příplatek realizovat i párty po soumraku. Milan krom dětských a vlastních písniček v repertoáru má i mnoho známých a populárních i rockových hitů. Krom jiné, Milan byl hostem i v Show Jana Krauze, ve snídani s novou a dalších tv pořadech….

Akce komornějšího rozsahu si tento umělec může sám slušnou technikou ozvučit a to v rámci níže uvedeného honoráře. Akce s návštěvností nad 400 lidí už doporučujeme, aby tomuto umělci byly zastřešeny profesionálním zvukařem – v tomto případě pro produkci Milana Kury je nezbytný alespoň 1 bezdrátový mikrofon + aktivní odposlech + na pódiu možnost připojení přes levý a pravý cannon + zvukař musí mít možnost přehrávání CD.

 

- cena za standardní produkci je stanovena ve výši 5.000,-Kč

- poplatek za figuranta v pohádkové postavičce 1.500,-Kč

- cena zahrnuje veškeré rekvizity, základní zvukovou aparaturu…

- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 6,-Kč/km z obce Jalubí a zpět

- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…


MISTR KUCHŤA

Účinkující, který má cca 15 let zkušeností a realizoval nespočet produkcí pro dětské publikum, se svým příjmením jmenuje Kuchař a speciálně pro dětské publikum si říká Mistr Kuchťa. Je zaměřený především na klasické animační programy, jaké probíhají v rámci karnevalů či dětských dnů. Ovšem od běžných animátorů se odlišuje naprosto individuálním přístupem ke každé akci, čímž prakticky vždy vytvoří jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru - mix zábavného mluveného slova, soutěží a tance je kombinován vždy podle složení a atmosféry publika. Jelikož jde o profesionálního diskžokeje, nejen že je taneční párty po všech stránkách vychytaná, ale akci pro děti lze po soumraku za příplatek prodloužit o párty pro dospělé - což je mnoha pořadateli často poptávané, přičemž ne všichni animátoři jsou tohoto schopni. Lze objednat mix největších tanečních hitů od 80. let až po současnost, 90. léta nebo i Československou párty s těmi největšími hity, které zná úplně každý.

            

Standardní délka produkce je doporučována v maximální délce 3 hod. pro děti, ale není problém ji roztáhnout. V případě roztáhnutí produkce jsou vhodné i občerstvovací přestávky, kdy dětské publikum čerpá energii, uvedený rozsah produkce je delší než u profesionálních dětských bavičů a krom toho, že se s tím dá ještě pracovat, tak je nutno uvést, že v čase není zahrnuto čekání na děti před zahájením produkce, kdy jen hraje reprodukovaná hudba.

Přesto, že tento účinkující jezdí po vystoupeních sám, je tím nejvhodnějším pro pořadatele, jenž poptávají skutečně mazanou dětskou diskotéku.

Produkce Radima Kuchaře také může být doplněna o produkci Kateřiny Kačule Pokorné s jejím teamem  (odkazy níže) a  to za příplatek již od 7 tis., případně produkce Radima Kuchaře může být doplněna o kouzelnické vystoupení, ale i o další produkce či doprovodné atrakce, jako je například malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balónky plněné héliem, ale i skákací hrady a simulátory…

Výše uvedený účinkující má vlastní zvukovou, ale i světelnou aparaturu, což je výhodou i pro akce, které se protahují do noci...

- cena za standardní produkci je stanovena ve výši 5.500,-Kč

- příplatek za dětskou tanečnici či spolumoderátorku 1.000,-Kč

- poplatek za figuranta v pohádkové postavičce 1.500,-Kč

- cena zahrnuje základní vlastní světelnou a zvukovou techniku

- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 6,-Kč/km z Hranic na Moravě a zpět

- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…


ROBERT ŠTACH

Tento známý rádiový moderátor a zkušený diskžokej své letité zkušenosti odráží také v rámci svých produkcí zaměřených na dětské publikum. Jelikož jde o velmi ochotného, obětavého a inteligentního kolegu s velmi pozitivním vztahem k dětem, na dětské dny, karnevaly, adventní a jiné akce realizované pro nejmenší pařmeny, tohoto za všech okolností pozitivního profesionála můžeme jen doporučit.
     

                               


Dětská diskotéka prokládaná soutěžemi a zábavným mluveným slovem je Robertem vždy namíchána tak, aby pro danou cílovou skupinu byla vždy jedinečným zážitkem a bez ohledu na taneční dovednosti, vždy motivovala k pohybové aktivitě i pasivnější jedince.

Tento mix pohybových aktivit míchá Robert Štach vždy na míru každého publika, proto nikdy nelze předem říct, kolik bude soutěží či tance, což potvrzuje, že Robert vždy ušije párty především ke spokojenosti nejmenších, tedy s ohledem na jejich dispozice.

Doporučená délka produkce pana Štacha je 2 – 3 hod., nepočítá se čas před samotnou produkcí, například když hudba hraje jen jako kulisa a také čas po produkci, kdy se lidé rozcházejí. Jak před, tak po produkci lze realizovat mluvené vstupy dle pokynů od pořadatele. Produkce může být prokládána přestávkami dle uvážení účinkujícího a dohody s pořadatelem.

Díky individuálnímu přístupu ke každé dětské akci lze obsah a rozsah produkce přizpůsobovat přáním a představám pořadatelů a konkrétního dětského publika.

Produkce v adventním čase Robert Štach realizuje v kostýmu čerta, ale dle dohody i přes rok může své image-kostým přizpůsobit specifickým akcím.

Stejně tak doporučujeme přiobjednání dětské tanečnice, jež je inspirací pro dětské tanečníky a motivací k lepším tanečním výkonům. Dětská tanečnice má naučené choreografie a je ve věku blízkém dětskému publiku, tedy od 6 let výše.

Robert Štach Vám může moderovat také ostatní doprovodný program, či po soumraku realizovat mazanou diskotéku i pro dospělé. Proto zvažte využití jeho možností a kvalit a v rámci zajištění si produkce pro děti si za nepatrný příplatek zvednete image Vaší akce o profesionální moderaci jiných vystoupení a produkcí, či diskošku.

 

Produkce Roberta Štacha také může být doplněna o produkci Kateřiny Kačule Pokorné s jejím teamem  (odkazy níže) a  to za příplatek již od 7 tis., případně produkce Roberta může být doplněna o kouzelnické vystoupení, ale i o další produkce či doprovodné atrakce, jako je například malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balónky plněné héliem, ale i skákací hrady a simulátory…

- cena za standardní produkci je stanovena ve výši 5.000,-Kč (produkce v délce 3 hod.)

- příplatek za diskotéku či moderování - dle typu a rozsahu akce od 1.500,-Kč do 5.000,-Kč

- poplatek za figuranta v pohádkové postavičce 1.500,-Kč

- poplatek za dětskou tanečnici 1.200,-Kč

- cena nezahrnuje náklady na světelnou a zvukovou aparaturu, DPH, náklady na případné ubytování a náklady na dopravu, které jsou 6,-Kč/km ze Zlína a zpět

- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…


ŠOUMEN

Umělec, který zajistí pro Vaše děti program plný zábavy, obsahující rozmanité soutěže, ale může obsahovat také např. školu tance... a navíc se mezi dětmi díky imitačním projevům hlasu tohoto umělce objeví například král z pohádky Princezna se zlatou hvězdou na čele, kuchař z Pyšné princezny, medvědi z pohádky Potkali se u Kolína, Ája a Maxipes Fík, a nebo třeba pan Srstka a jeho psí mazlíčci...

            

- program je plný různorodých činností od táborákových her po hry naučné a pohybové...

- délka programu doporučena cca 2 hod., do délky programu se nepočítá čas, kdy se hosté scházejí a hraje již decentně reprodukovaná hudba…

Jelikož jde o umělce, který vystupuje i jako špičkový hlasový imitátor, tak umělecká produkce i tímto jeho nadáním je tedy pozitivně poznamenána. Tento umělec vystupuje sám, a proto při realizaci více soutěžních stanovišť je nutná součinnost pořadatele. 

Pozor, tento umělec může následný program ještě oživit samostatnými vstupy – 1.) hlasový imitátor, 2.) Elvis, 3.) zazpívá nejznámější světové hity – uvedené je za příplatek. Imitátorský vstup je dlouhý 15 min., Elvis 15 min., největší evergreeny cca 2 hod. Bližší informace k imitátorskému a Elvis vstupu na www.chabi.cz – Imitátorské show

Produkce Šoumena také může být doplněna o produkci Kateřiny Kačule Pokorné s jejím teamem  (odkazy níže) a  to za příplatek již od 7 tis., případně produkce Šoumena může být doplněna o kouzelnické vystoupení, ale i o další produkce či doprovodné atrakce, jako je například malování na obličej, dětské třpytivé tetování, balónky plněné héliem, ale i skákací hrady a simulátory…

- cena za standardní produkci je stanovena ve výši 6.500,-Kč

- příplatek za dalšího animátora 1.000,-Kč

- poplatek za figuranta v pohádkové postavičce 1.500,-Kč

- cena zahrnuje veškeré rekvizity, základní zvukovou aparaturu…

- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 8,-Kč/km z obce Květná a zpět

- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…


POHÁDKOVÁ SHOW VENASIS

Tento jedinečný, na pohádkových motivech postavený program pro děti, pod taktovkou principála Václava Kellnera je skutečně pozitivních emocí plným pódiovým vystoupením, které nejen díky skvělým výkonům účinkujících, ale také překrásným kulisám, které jsou nedílnou součástí každé této produkce, tak na městské i obecní slavnosti, jarmarky, hody, dětské dny a další podobné akce s dětským publikem můžeme jen doporučit.

           

V rámci této show, na prkna, jež znamenají svět, jsou klaunem nebo Spidermanem průběžně zvány i děti, čímž celé představení v lehkém varietním nádechu nejen, že je neustále oživováno, ale také je takto průběžně držena pozornost dětských diváků, kteří vždy potleskem ocení právě prvky jako například žonglování, čarování, gymnastické a další výkony nejen od účinkujících. Již z názvu produkce je zřejmé, že celý program je na pohádkové téma. Proto v programu mají děti možnost vidět také Harryho Pottera i s Brumbálem, Spidermana, Spongeboba, Elsu s Olafem, Aladina a Gina z lampy, Jane s King-Kongem, Zvonilku, Piráty z Karibiku a další. Každá zmiňovaná postava je nedílnou součástí show. Tedy každá postava má svou zásadní roli v této show, například: Harry Potter čaruje, Zvonilka předvádí bublinkovou show, Jane točí obruče, Aladin žongluje atd… Na konci vystoupení se mohou děti se všemi pohádkovými postavami dle přání vyfotit.

Tato produkce spíše divadelního typu, přesto, že není produkcí, jako jsou běžné animační show, tak také dětské publikum přiměje k aktivnímu zapojení a samotnému vývoji show.

Tento program je vhodný pro děti od věku školkového až téměř po adolescenty.

Délka tohoto představení je 80 min., s tím, že 1. polovina má 45 min., mezitím je 10 min. přestávka a zbývajících 25 min. vyplňuje druhá polovina produkce.

Jak bylo uvedeno výše, představení je typicky pódiové, ale bez pódia se účinkující obejdou, a tak tato produkce pro děti je realizovatelná také ve školkách, školách a podobně…

Z důvodů zamezení vzniku škody na kulisách a kostýmech, v případě venkovních produkcí pořadatel musí zajistit zastřešení místa produkce, nebo mokrou variantu, kde toto vystoupení může být realizováno s ohledem na možné povětrnostní vlivy a související hrozbu znehodnocení uvedeného.

Jak bylo výše naznačeno, skutečně součástí produkce je i bublinková show, proto v případě nevhodného prostoru s ohledem na bublinky, pořadatel toto musí s vedoucím souboru předem konzultovat.

Díky slušné vlastní světelné a zvukové aparatuře a skutečnosti, že jde o rodinnou show, tak jde o opravdu velmi divácky velmi atraktivní a našlapanou produkci, jenž můžete k Vám pozvat, a to za skutečně bezkonkurenčních i finančních podmínek.

S tímto vystoupením k Vám také automaticky míří i se show spojený prodej suvenýrů, případně i mlsání, a to nejen pro děti. Ano, právě prodej mlsání a suvenýrů je dalším důvodem, jak pořadatelé mohou mít super-níže uvedené cenové podmínky, proto prosíme, aby v případě například školních akcí rodiče dětem poskytli nějaké drobné kapesné, aby si tyto děti mohly pořídit něco dobrého, nebo suvenýr na památku a tím takto podpořili tento skvělý soubor.

 

- cena za standardní produkci je stanovena ve výši 8.500,-Kč

- cena zahrnuje veškeré rekvizity, základní zvukovou aparaturu…

- cena nezahrnuje DPH, náklady na ubytování a náklady na dopravu, které jsou 6,-Kč/km z obce Rostoklaty (okr. Kolín) a zpět

- případné Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky-konzultace nic nestojí, či podrobnější informace Vám mohou být zaslány na Vaši mailovou adresu…