+420 603 553 746
RECENZE

Jméno:


E-mail:


Text:


KÓD (ochrana před spamem): - 173Poděkování z Boru u Tachova
  Dobrý večer Kačenko a celý Chabi týme. Naše Adélka (v lednu jí byly 3 roky) vás zbožňuje od doby, co jste byli v Boru u Tachova s Čertovskou šou ???? takže máme vaše CD a díky YouTube i krásná videa na která moc ráda tančí. Vaše písničky zná zpaměti a zpívá nám je dost často ???? No a když jsem jí na fb ukázala videa holčiček, jak tančí na vaší písničku, tak prostě nedala jinak a musela jsem jí také natočit a prý vám to musím poslat???? nevím, jestli bude možné se přihlásit do soutěže, když nechodí do školky, ale na farmičku. Oficiální název je Spolek skřítka Kořínka a vlastně fungují podobně jako školka, jen za mě musím říct, že líp než všechny školky v našem okolí.... Takže videjko posílám a snad se vám bude líbit ????

  Jinak přejeme, ať karanténa brzy skončí a vy můžete dál bavit a rozveselovat ty naše malé raubíře. Moc vám fandíme a určitě se uvidíme.

  Radim, Laďka a Adélka Antošovi

  24.4.2020


Čertovská show – poděkování
  Velké poděkování celému týmu Chabi production za perfektně provedené vystoupení Čertovská show u nás v kině v Boru. Sál byl do posledního místečka zaplněný a všichni si to báječně užili. Jste úžasní, milí a dokázali jste vytvořit to, co jsme si zde v Boru přáli – úsměv a radost na tváři dětí i nás dospělých.
  Ještě jednou veliký dík Vám všem a budu se těšit na další spolupráci

  Jitka Naušová – vedoucí MKS Bor
  26.11.2019

Firemní večírek - Střílky
  Již 3 roky využíváme služeb pana Chabičovského a jeho DJ. Skvělá domluva, výborná produkce. Vřele doporučuji.

  Helena Ševčíková

  12.9.2019

Rozloučení s prázdninami - Pardubice
  Děkujeme Chabi production s.r.o. za skvěle provedené profi vystoupení plné písniček, kouzel a soutěží. Děti si díky Vám užily báječné odpoledne, což bylo cílem celé akce a za to Vám patří náš dík.

  Petra Kořínková-úřad Pardubice

  11.9.2019


Rozloučení s prázdninami v Těmicích
  Akce byla suprová, program byl perfektní a mám zpětnou vazbu od maminek a dětí, že se jim to moc líbilo. Děkuji celému týmu za uspořádání perfektního odpoledne pro děti u nás na koupališti.

  Adéla Jurčová-kultura Těmice

  9.9.2019

Narozeninová oslava - poděkování
  Narozeniny pod taktovkou paní Pokorné/Chabi production s.r.o. jsme si nadmíru užili. Děti byly nadšené z maskotů Minnie a Mickeyho a jejich diskotéky a soutěží s Kačulí a Símou. Malování na obličej bylo naprosto dokonalé a neodolaly ani některé maminky. Vše završila skvělá bublinková show, při které děti vybily poslední přebytky energie:) Těšíme se zase za rok:)

  Zdraví Sillingovi

  5.8.2019

Poděkování ze Záhorovic
  Naše obec moc děkuje za pěknou produkci.

  Andrlik-starosta obce Záhorovice

  24.6.2019

Poděkování
  Jezdíme za váma už 17 let a pořád si to užíváme děkujeme že jste...

  Zuzana Kišová

  22.6.2019

Skákací hrad zdarma od Kačule
  Touto cestou bych chtěla strašně moc poděkovat Kačce a všem, kteří se na akcích podílí. 31.5.2019 u nás v Mš Kralice na Hané proběhl dětský den, kdy si děti od 9 hodin dopoledne mohly užívat tento úžasný skákací hrad... odměna za zaslané taneční vystoupení. Organizace, vstřícná domluva, ochota a hlavně úsměv na tváři!!! To jste Vy!!! Už teď se těšíme na další akci s Vámi, tentokrát v prosinci na čertech...

  Aneta Kubicová

  4.6.2019

SPOLUPRÁCE - při akci Dětský den
  Děkuji za spolupráci na dětském dni. A děkuji za pohotové jednání při domlouvání akce na tzv.,,za 5 min.12,,

  Dětský den se vydařil nejen díky krásnému počasí a hojné účasti dětí a jejich rodičů, ale i díky organizačnímu teamu Kapličky a jejich partnerům, mezi které rádi zahrnujeme i Vás.

  Program byl opravdu pestrý a do zábavného a tvůrčího odpoledne plného soutěží, her a aktivit váš nafukovací hrad dokonale zapadl. Bylo to jedno z míst, kde s klidem mohl rodič zanechat dítě a jít se věnovat Dni otevřených dveří ve Vinařství U Kapličky, který probíhal společně s dnem dětským.

  Těším se na další spolupráci.

  S pozdravem

  Jan Vejrosta - Marketing manager

  7.6.2019

OC LETMO - program ke dni dětí
  Děkujeme velmi za povedenou akci Den dětí u nás v obchodním domě. Zejména za trpělivost, vstřícnost a dobře odvedenou práci.

  Jste fajn team. Děkujeme

  S pozdravem a přáním pěkného dne

  Dominika Jurášová
  Manažer OC Letmo

  6.6.2019

Velikonoční dílničky - Břidličná
  Dobrý den,
  posílám Vám velikou pochvalu za krásně strávené sobotní odpoledne s Vašim teamem. Opravdu jsme velice spokojeni, moc pěkný program si nachystali a jednání s nimi bylo seriozní a velmi ochotní. To říkám já z pohledu organizačního. A z pohledů dětí a jejich doprovodů je ohlas také na jedničku. Některé děti dokonce přiběhly, když účinkující odjížděli a děkovaly jim. Opravdu veliká pochvala. Už se těším na další spolupráci.

  S pozdravem Edita Novysedláková
  Břidličná

  14.4.2019

Karneval pro děti - Hoštice-Heroltice
  Karneval po děti naprosto perfektní! Nenásilnou formou zabavili děti i dospělé, všichni si to užili. Moc fajn celý tým.

  Těšíme se na další spolupráci!
  Jana Blažková

  8.2.2019

Karneval pro děti - Valašské Příkazy
  Profesionální, vstřícní, usměvaví, zábavní, se srdíčkem na dlani pro všechny děti - to všechno v jednom je soubor CHABI production. Opět nezklamali a publikum pobavili, za což jim patří velké poděkování za všechny děti i pořadatele.

  Za rok zase na viděnou!
  Vaňková Oldřiška

  29.1.2019

Dlouhodobá spolupráce - Lázně Leopoldov Smraďavka
  Za vše mluví fakt, že u nás, v Lázních Leopoldov, které se nachází v katastru obce Buchlovice, tak s CHABI spolupracujeme přibližně od roku 1998 a přes nespočet nejrůznějších hudebních produkcí, nikdy s nimi nebyl žádný problém a tak rádi budeme spolupracovat i nadále!

  3.9.2018

Pálení čarodějnic - Miroslav
  Váš program na akci Pálení čarodějnic v Miroslavi, byl účastníky velice kladně ohodnocen.

  Napočítal jsem více než 250 návštěvníků. Zábavný program vtáhnul děti do děje a ještě na následujícím filmovém představení zůstalo v kině asi 140 lidí.

  Takže za nás, jako pořadatele panovala značná spokojenost.


  Michal Klejdus
  Vedoucí MKIC Miroslav

  7.5.2018

Milotice - program pro děti
  Vaše vystoupení se nám moc líbilo, dovedete strhnout a zabavit dokonale nejen děti, ale i dospělé a za to vám patří velký dík.Budeme se moc těšit na příští rok.

  S přáním hezkého dne Milotické maminky.

Opolany - karneval pro děti
  Mohu s klidným svědomím říci, že vystoupení nemělo chybu. Účinkující i program super. Dobrý nápad přibrat doprovodné atrakce.
  Určitě jsme nespolupracovali naposledy.
  Děkuji a přeji hezký den.

  Za Obec Opolany Helena Šmejkalová.

  17.3.2018

SRPŠ Újezd u Valašských Klobouk
  Spolupráce na jedničku, domluva bezvadná, vše fungovalo na 100%. Děkujeme a těšíme se na příště.

  SRPŠ Újezd u Val. Klobouk

  21.8.2017

Suchdol nad Odrou - Mikulášské odpoledne
  Mikulášské odpoledne pro děti proběhlo ke spokojenosti dětí i rodičů. Bezproblémová spolupráce, milí a příjemní lidé.

  11.12.2017

Obec Nupaky - vystoupení pro děti
  Dobrý den,

  představení se dětem moc líbilo, budeme se těšit na případnou další spolupráci

  S pozdravem, Eva Chmelíčková

  10.12.2017

Hana Vachová - Rozsvěcení Vánočního stromečku
  Rozsvěcování stromku s příchodem Mikuláše se díky agentuře CHABI velmi zdařila. Přestože nám počasí nepřálo, tak to zvládli skvěle. Mám velmi dobré ohlasy od lidí. Mohu jen doporučit.

  10.12.2017

DAVID NOVÁČEK - LOLA ´S DANCE
  Spoluprace na tanecnich soutezich pro deti, vse dle domluvy, zadne problemy...
  Urcite budeme spolupracovat i do budoucna... Super.

BARBORA HNILIČKOVÁ
  S Chabi Production jsem měla možnost spolupracovat v rámci třídenní
  soutěže v tanci, kde pro naše účastníky byl připraven skákací hrad a
  malování na kůži. Veškerá komunikace před akcí a organizace přímo na
  akci probíhala naprosto bez problémů. Vše, na čem jsme se dohodli,
  proběhlo bez sebemenších problémů a naši soutěžící si atrakce také
  užili. Budu se těšit na další spolupráci.

FRANTIŠKA LUDVÍKOVÁ
  S bratry Chabičovskými již několik let pravidelně spolupracuji na akci Zimní bál v Uherském Ostrohu. V minulosti nám moderovali oslavu výročí založení oddílu TJ sportovní gymnastiky v Ostrožské Nové Vsi. Známe se již mnoho let a jsou velmi spolehliví a pracovití. Jejich výkon je profesionální, děti se vždy skvěle baví! Jejich vystoupení je zárukou kvality jak pro organizátory, tak pro hosty těchto akcí. Věřím, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat v tak přátelském duchu jako doposud :-)
  Děkuji Vám
  Františka Ludvíková

ROMAN KUČERA
  Tímto bych chtěl jménem Sirnatých lázní Ostrožská Nová Ves poděkovat rodině Chabičovské za dlouholetou spolupráci při zajišťování tanečních večerů v průběhu celého roku na Lázeňské Kavárně. A dále za velmi úspěšný první
  "Silvestr 2014 včetně moderování, který letos pokračuje druhým ročníkem a je rozšířený i o imitátorský vstup s ELVISEM. Samozřejmostí při spolupráci je spolehlivost, maximum pro pobavení a spokojenost jak klientů, tak pořadatelů. Těším se na další spolupráci."
  Roman Kučera

MILOSLAV FLEK:
  "Je mi ctí, že jsem první, kdo sem napíše o svých, letitých zkušenostech s CHABI production, zejména s jejím jednatelem. Pavel Chabičovský ještě se svým bratrem více než 10 let hrávali u mne na Flamingu a i díky jim to byla svého času nejnavštěvovanější diskotéka nejen v kraji. Vlastně všechny diskotéky, kde byl aktivní, tak šlapaly. Co ho znám, tak neustále pracuje, sám na sobě, na teamu a to taky odráží i růst společnosti. Jako diskžokej se na každou akci řádně připravuje, nic neponechá náhodě a tento přístup jej řadí mezi zkušené profesionály. Své zkušenosti aplikuje přirozeně i v rámci aktivit své společnosti, Bůrovců a s ohledem na podstivý přístup pro mne je užitečným a za všech okolností spolehlivým partnerem. Jedno přání mám a to, aby společnost nadále odrážela vlastnosti jejího zakladatele: pracovitost, férovost a odpovědnost."